POSAO Postanite dio TehnoPlus Tima

TehnoPlus OTVARA konkurs za nova radna mjesta,
za sve kandidate koji žele da budu dio TehnoPlus Tima i svojim znanjem,
talentom i zalaganjem,
sebi obezbijede stabilan posao sa brojnim benefitima.

1. Prodavac/zamjenik šefa maloprodaje TehnoPlus-Trebinje
      (za rad u Trebinju, više izvršilaca)

Zamjenik šefa maloprodaje je odgovoran za vođenje prodavnice,
u odsustvu šefa maloprodaje, uz obavljanje ostalih poslova, a primarno obavlja posao prodavca
  •  prijem robe, izlaganje, prezentacija proizvoda, deklarisanje robe
  •  prodaja tehničke robe (TV, bijela tehnika, mobilni telefoni, IT oprema...)
  •  rad na kasi, dokumentovanje prodaje, ugovaranje dostave
  •  prijem i rješavanje po prigovorima kupca
Obavezni uslovi:
  • minimum IV stepen obrazovanja
  • iskustvo u prodaji sa istim ili sličnim artiklima
  • volja za učenjem i napredovanjem
  • snalažljivost, elokventnost, odgovornost
Prednosti:
  • spremnost za rad
  • otvorenost, kultura komunikacije
  • dobra samoorganizacija, preciznost u radu
Uslovi rada:
  •  probni rad 30 dana
  •  plata po dogovoru
  •  mogućnost napredovanja
Konkurs otvoren do: 31.05.2024.godine
Prijave na e-mail: posao@tehnoplus.ba
Napomena : Kontaktiraćemo samo uži krug kandidata koji ispunjavaju obavezne uslove

2. Šef magacina
        (za rad u Trebinju)
Šef magacina samostalno organizuje i rukovodi svim poslovima
vezanim za prijem i otpremu robe iz magacina
  • prijem robe (kvalitativni i kvantitativni pregled robe)
  • priprema otpreme robe za druge TehnoPlus objekte i za maloprodajne i veleprodajne kupce
  • dostava robe za kupce iz maloprodaji, po potrebi
  • poštovanje procedura za plan dostava i pravilno dokumentovanje obavljenog posla
  • organizuje zaduženja magacionera i vozača, i po potrebi obavještava komitente o rokovima isporuke

  • III/IV stepen obrazovanja
  • radno iskustvo na poslu vozača
  • preciznost u radu
  • odgovornost za dokumentaciju i robno stanje u magacinu
  • poznavanje robe

3. Knjigovođa
       (za rad u Trebinju, samostalni preduzetnik ili agencija)
Računovođa će  samostalno obavljati sve poslove iz računovodstvene oblasti i pružaće podršku ostalim članovim tima
vezano za knjiženje poslovnih promjena, obračune poreskih obaveza, pripremu i izradu finansijskih izvještaja,
pripremu za izradu redovnih izvještaja o poslovanju , kao i učestvovanje u internoj i eksternoj reviziji poslovanja.

Glavna zaduženja:

  • Prijem i kontrola dokumentacije koja se odnosi na sve ulazne-izlazne promjene, kontrola njene ispravnosti za knjiženje
  • Saradnja sa nosiocima poslova nabavke i drugim organizacionim cjelinama na kompletiranju računovodstvenih isprava
  • Usklađivanje glavne knjige sa pomoćnim evidencijama
  • Učestvovanje u izradi završnog računa i svih finansijskih izveštaja
  • Kontrolisanje knjige ulaznih i izlaznih faktura, konta i knjigovodstvene evidencije za obračun PDV
  • Knjiženje svih ulazno/izlaznih promjena kroz glavnu knjigu (po potrebi i izrada internih obračuna)
  • Knjiženje ulaznih računa za troškove kao i nabavku robe i materijala kroz nabavne porudžbine, uz kontrolu sprovedenog automatskog knjiženja
  • Knjiženje svih transakcija vezanih za poslovanje preko tekućih računa
  • Elektronsko poslovanje
  • Knjiženje svih poslovnih transakcija po osnovu korišćenja platnih kartica, putnih naloga, obračuna zarada i drugih ličnih primanja, a na osnovu izveštaja službe za obračun istih
  • Knjiženje obaveza i troškova po osnovu primljenih kredita
  • Knjiženje izvoznih faktura uz kontrolu sprovedenog automatskog knjiženja izlaza zaliha, kao i priložene izvozne dokumentacije.
  • Druge knjigovodstvene aktivnosti

Uslovi i prednosti:

  • VI-VII stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja;
  • Iskustvo na navedenim računovodstvenim poslovima od najmanje 3 godina;
  • Poznavanje propisa iz računovodstvene oblasti (Zakon o računovodstvu, Zakon o porezu na dohodak, Zakon o porezu na dodatu vrednost, Zakon o porezu na dobit, Zakon o deviznom poslovanju);
  • Prednost : poznavanje rada u softveru "Tiramisu ERP"
  • Poznavanje sistema rada u programima e-bankinga;
  • Licenca ovlašćenog računovođe - može biti prednost
  • Poželjno - engleski jezik, srednji nivo

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da nastavite sa profesionalnim usavršavanjem u dinamičnom i pozitivnom poslovnom okruženju,

uz sigurnu i redovnu zaradu, pošaljite nam Vašu biografiju elektronskim putem najkasnije do 31.05.2024. godine.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji su ušli u uži izbor.

Molimo da prijave šaljete na e-mail adresu posao@tehnoplus.ba

Za sve dodatne informacije
+387 (59) 222 148
+387 (66) 258 888 + Viber